Seřadit produkty dle výrobce PITERAQ

V SOULADU S PŘÍRODOU

PITERAQ je příroda sama. Piteraq se snaží vyvinout složení s nejvyšším podílem přírodních surovin. Proto celý sortiment výrobků vykazuje více než 98% přírodních látek.

Řekli jsme NE parabenům, glykoéterům, silikonům, PEG a nanočásticím. Říkáme ANO přírodním vůním, minerálům, esenciálním olejům a vitamínům. Příroda nepotřebuje žádné dodatky.

PITERAQ  je příroda sama.Piteraq se snaží vyvinout složení s nejvyšším podílem přírodních surovin. Proto celý sortiment výrobků vykazuje více než 98% přírodních látek.

V souladu s přírodou


Řekli jsme NE parabenům, glykoéterům, silikonům, PEG a nanočásticím. Říkáme ANO přírodním vůním, minerálům, esenciálním olejům a vitamínům. Příroda nepotřebuje žádné dodatky.


Myslíme na všechny


Přemýšlíme s ohledem na budoucnost a na ty kolem nás. Naše produkty nejsou testovány na zvířatech. Jsme držitelé certifikace Vegan OK. Minimalizovali jsme náklady na znečišťující látky a používáme obaly šetrné k životnímu prostředí a recyklovatelné obaly. Zasazujeme se o zvýšení podílu produktů pocházejících z biologických zdrojů.


Dotazy k produktu


  • Obsahují produkty Piteraq výhradně přírodní složky? Piteraq vychází primárně z myšlenky fungovat na přírodní bázi. To je důvod, proč naše výrobky byly vyvinuty bez škodlivých chemických přísad, jako jsou parabeny, silikony, parafín, alkohol a lepek. Rozsáhlý výzkum nám umožnil uvést na trh řadu vysoce výkonných produktů téměř výhradně přírodního složení. V každé specifikaci produktu si lze ověřit přesný podíl přírodních složek.

  • Jsou výrobky Piteraq hypoalergenní? Výrobky Piteraq jsou navrženy a vyrobeny tak, aby se minimalizovalo riziko vzniku alergie. Nicméně, dokonce i přírodní suroviny, které jsou základem našich produktů, by někteří lidé nemuseli dobře snášet, což je důvod, proč doporučujeme v případě alergií a složek přítomných v našich produktech konzultaci s odborníkem.

  • Jaká je vaše politika, pokud jde o testování na zvířatech? Stejně jako udržitelnost naší planety je také ochrana zvířat jedním ze základních principů filozofie Piteraqu. Z toho důvodu naše produkty a složky, díky nimž byly realizovány, neobsahují žádné látky živočišného původu a v souladu s nařízením hnutí PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) nebyly testovány na zvířatech. S tímto vědomím jsme si vybrali k tvorbě našich produktů pouze ty dodavatele, kteří preferují stejnou filozofii.

  • Je kosmetika Piteraq veganského složení? Všechny produkty Piteraq včetně doplňků mají certifikaci Vegan OK.

  • Jsou kosmetické produkty Piteraq komedogenní? Výrobky Piteraq jsou nekomedogenní, jejich formule byla navržena a vytvořena pro všechny typy pleti, s cílem bojovat proti nadměrné produkci mazu v důsledku ucpávání pórů a výskytu černých teček (komedonů)

  • Kde se vyrábí kosmetické produkty Piteraq? Všechny kosmetické produkty Piteraq se vyrábí v Itálii, zatímco doplňkový sortiment se vyrábí v Německu.

  • Je kosmetika Piteraq bezpečná? Všechny výrobky Piteraq jsou v souladu s italskými a evropskými předpisy. Byly podrobeny testování, jehož výsledkem je certifikace bezpečnosti a spolehlivosti.

  • Obaly kosmetiky Piteraq jsou obnovitelné a ekologicky udržitelné? Aby mohl Piteraq i nadále fungovat na základě filozofie rovnováhy mezi člověkem a přírodou, musel zvolit příslušný obal vyrobený pouze z lepenky. Všechny obaly, které obsahují lisované prášky jsou odnímatelné: kovová část, která obsahuje prášek, se likviduje jako plechovka (jednotlivé obce vydávají pokyny ke správné likvidaci plastů nebo skla). Lepenku lze umístit do papírového odpadu. Tuby podkladových krémů a bb krémů lze likvidovat jako plastový odpad.

100% Made in Italy 


Více