Seřadit produkty dle výrobce BIO SNAIL

BIO SNAIL 

Využití slizu v kosmetice sahá až do starověkého Řecka. Důkazem jsou Hippokratova lékařská pojednání, která jej doporučovala jako účinný protizánětlivý a léčivý prostředek.

BIO SNAIL je čistě italská firma, která nabízí přírodní kosmetické výrobky se 100% certifikací ICEA, tedy jako „ekologickou bio kosmetiku“ a kosmetiku s podporou biologické diverzity na bázi hlemýždího filtrátu, aktivních složek hlemýždí vody (nový způsob filtrace, který dodává hlemýždímu slizu nižší molekulární hmotnost, čímž kůži hloubkově vyživuje) a surovin z ekologického zemědělství, jako je například arganový olej, jojobový olej, rýžový škrob, bambucké máslo, extrakt z měsíčku a nakonec olivový olej Parmského vévodství, produkt chráněného zeměpisného označení.

BIO SNAIL je čistě italská firma, která nabízí přírodní kosmetické výrobky se 100% certifikací ICEA (Institut pro etickou a environmentální certifikaci), tedy jako „ekologickou bio kosmetiku“ a kosmetiku s podporou biologické diverzity na bázi hlemýždího filtrátu, aktivních složek hlemýždí vody (nový způsob filtrace, který dodává hlemýždímu slizu nižší molekulární hmotnost, čímž kůži hloubkově vyživuje) a surovin z ekologického zemědělství, jako je například arganový olej, jojobový olej, rýžový škrob, bambucké máslo, extrakt z měsíčku a nakonec olivový olej Parmského vévodství, produkt chráněného zeměpisného označení.


Dnes se hlemýždí sliz stále více využívá v sérech, gelech a pleťových krémech. Kvalitativní chemická analýza vykázala poměrně složitou kompozici účinných látek, a to s přítomností zejména allantoinu, elastinu, kolagenu, kyselina glykolové, kyseliny mléčné, vitaminů a minerálních látek, které jsou jedinečnými spojenci v boji proti stárnutí a představují přínos v kosmetickém ošetření malých jizev, akné a výrazových linií.


Tyto produkty jsou prosté chemických látek (0% barviv, bez parabenů, bez silikonů a bez přidaných petrolátů, dermatologicky testovány a s testy na přítomnost niklu), škodlivých pro člověka, zvířata a životní prostředí. Certifikace, akreditovaná v mezinárodním měřítku, klade důraz na kvalitu zdravých a bezpečných výrobků na základě přísného testování a přísné kvality všech složek a konečného přípravku v souladu se standardními postupy. Výrobky BIO SNAIL se rovněž vyznačují jedinečným obsahem svých složek. To znamená, že je přítomen ve vysokém procentu hlemýždí sliz, díky přidání jeho filtrátu k výtažkům z enzymů (nebo aktivní vody). Kvalita ovšem závisí také na přítomnosti prvků v bio kvalitě s podporou biologické rozmanitosti, jako je olivový olej Parmského vévodství, arganový olej, bambucké máslo, jojobový olej, extrakt ze slézu, aloe vera a výtažek z měsíčku. “Zelené produkty” dodávají tělu pohodu a harmonii v souladu s přírodou.


CERTIFIKACE


Produkty značky BIO SNAIL mají certifikaci biokosmetiky, kterou uděluje Institut pro etickou certifikaci ICEA.


ICEA je organizace, která kontroluje a uděluje osvědčení firmám, které podnikají s ohledem na člověka a životní prostředí. Velmi důležitým aspektem našich produktů, na základě něhož se odlišují od těch ostatních, je certifikace ekologické biokosmetiky a kosmetiky respektující biologickou diverzitu.


NAŠE PRODUKTY


“Jako chovatelé hlemýžďů dodržujeme přísné standardy stanovené předpisy o ochraně druhů a kosmetickou řadu na bázi hlemýždího slizu vyrábíme v laboratořích specializovaných na přírodní kosmetiku ”


@ Krém na bázi hlemýždího slizu 66% (active water z hlemýždího slizu, hydrolát z růže damašské, kyselina hyaluronová, extrakt ze slézu v bio kvalitě, rostlinný glycerin, šťáva z aloe vera, olivový olej chráněného zeměpisného označení IGP z Parmského vévodství.


@ Pleťové sérum proti stárnutí na bázi hlemýždího slizu 90% (active water z hlemýždího slizu, kyselina hyaluronová a hydrolát z růže damašské)


@ Total Body Gel na bázi hlemýždího slizu 90% (active water z hlemýždího slizu a aloe vera)


Více