Přírodní kosmetika ze SLAMĚNKY

Přírodní kosmetika ze SLAMĚNKY

Objevte naši řadu produktů ze SLAMĚNKY, které vaší pleti poskytnou to nejlepší z přírody.

Smil italský (Helichrysum Italicum) neboli také SLAMĚNKA je opravdovým zázrakem v péči o pleť.

Je to velmi vzácný a vyhledávaný esenciální olej, protože ze 100 kg destilované zelené hmoty se získá asi 100 g esence.

SLAMĚNKA je středomořská aromatická rostlina s nezaměnitelnou vůní. Mezi mnoha existujícími druhy Helicrhysum (asi 500), je jen z některých možné extrahovat esenciální olej, mezi ně patří Helichrysum italicum.

    • Slaměnka byla používána již od starověku pro kosmetické účely díky řadě vynikajících vlastností.
    • Slaměnka je vzácný spojenec pro citlivou pokožku: používá se k hojení ran a jizev, ale také k potlačení kuperózy (červené žilky v obličeji), zklidňuje jemnou a podrážděnou pokožku.
    • Používá se v mnoha přípravcích ke zmírnění psoriázy, dermatitidy a ekzému. Usnadňuje hojení popálenin, pomáhá regresi omrzlin a otoků.
    • Stimuluje krevní oběh dolních končetin, lečí dokonce i modřiny a používá se u sportovních zranění, zánětech žil a křečových žilách.
    • Je anti-aging - obsahuje látku, která napomáhá regeneraci odumřelých buněk, čímž bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a tvoření vrásek, je antioxidantem a napomáhá tvorbě nových buněk, hodí se tak do omlazujících produktů.

Aromaterapie považuje esenciální olej ze Slaměnky mezi nejúčinnější prostředky k řešení problémů souvisejících se zánětem, dermatitidou a alergiemi.

Společnost ILIANA vytvořila kompletní řadu ELICRISO - SLAMĚNKA, která zahrnuje: Aromatickou koupel, krém na tělo, krém na obličej, olej na tělo ... A celou řadu BABY, perfektní na ultra-citlivou pokožku dítětě.

Posted on 2018-03-05 Home, PŘÍRODNÍ KOSMETIKA 1878

BLOG

Kategorie blogu

Tags

Vyhledávání v blogu

Předchozí
Další