ROZJASŇOVAČ PRO ZÁŘIVOU PLEŤ

Rozjasňovač je must-have produkt pro zářivou pleť. Používáte ho? Máte ho rádi? 

A víte který rozjasňovač je pro vás nejlepší?

Pro výběr vhodného rozjasňovače byste měli znát tón své pleti, abyste zvolili správnou barvu, a zároveň typ pleti, abyste si mohli zvolit správnou texturu. K světlejší pleti se krásně hodí zlaté odstíny, odstín champagne a jemné růžové barvy. Tmavší pleť nejlépe vynikne v kombinaci s teplým zlatým nebo bronzovým odstínem. Texturu byste měli vybírat podle typu pleti. Mastné a smíšené pleti nejlépe vyhovuje pudrová konzistence, suché pokožce zase lépe sedne krémová nebo tekutá textura produktu.

 

Kam se nanáší? 

Rozjasňovač, slouží ke zvýraznění určitých částí vaší tváře a k získání svěží a zářivé barvy pleti u denního i večerního líčení. Nanášíme ho po tvářence jako malý doplněk, který dokáže pozvednout celý look. Dodává pleti zdravou záři, aplikujeme ho proto na konkrétní oblasti obličeje, které zachycují světlo. Použitím na nejvyšším bodě lícních kostí docílíte přirozený a zdravý lesk. Můžete ho aplikovat i nad obočí a zvýraznit tak své oči, nad horní ret, na kořen nosu, pokud ho chcete zjemnit nebo do vnitřních koutků očí, abyste je rozšířili.

 

Jak se nanáší?

Rozjasňovač aplikujeme štětcem, houbičkou nebo prsty v závislosti na konzistenci produktu. Pudrové rozjasňovače doporučujeme nanášet tenkým a pružným štětcem, který dodá líčení jednotný vzhled. Pokud chcete dosáhnout intenzivnější výsledek, naneste rozjasňovač pomocí štětce s tužšími štětinami.

Pokud dáváte přednost krémovým rozjasňovačům, máte dvě možnosti. Produkt lze nanést přímo na oblast, kterou chcete zvýraznit, a pak ho rozetřít prsty nebo pomocí štětce dle vašeho výběru. Můžete také vybrat malé množství produktu pomocí štětce, prstů nebo malé navlhčené houbičky, a nanést ho na požadované místo. Nezapomeňte ho rozetřít pomocí prstů, abyste se vyhnuli flekům.

Pokud vám nejvíce vyhovuje tekutý rozjasňovač, nejjednodušší způsob nanášení je přímo pomocí konečků prstů na různé oblasti, které chcete zvýraznit. Jemným vtíráním produkt kousek po kousku smíchejte konečky prstů, abyste se zbavili případných nedokonalostí.

 
Vybírat můžete z našich rozjasňovačů a bronzerů. 

ZDE :-)