Neohodnoceno

Gel na nehtovou kůžičku

Gel na nehtovou kůžičku.
Zjemňuje suchou nehtovou kůžičku a usnadňuje její zatlačení při manikúře.
S vůní papáje.

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a Vaše ruce jsou hodny obdivu.

Skladem
Kód: 253
Značka: MI-NY
146 Kč / ks
Kategorie: Nehty
Gel na nehtovou kůžičku
Tip

Gel na nehtovou kůžičku. Zjemňuje suchou nehtovou kůžičku a usnadňuje její odstranění. S vůní papáje.
Aby nehty byli zdravé a vypadali opečovávané je důležité, aby kůžička zůstávala měkká, elastická a přilnávala k nehtu. Ani dobře zvolený tvar nehtu, ani krásná barva laku nevytvoří dojem ideální manikúry, pokud je kutikula zanícená nebo přerušená.

Použití: Gel aplikujte na kutikulu a nechte vstřebat.

 

Mít dokonalé ruce a nehty neznamená, mít pouze pěstěný lak. V první řadě je důležité myslet na zdraví nehtů. Žádný z výrobků neobsahuje dráždivé látky, jako je toluen, kafr, formaldehyd nebo DBP, které vedou k oslabení nehtů. 

Během zimních měsíců, kdy na kůži útočí zima a vítr, se neobejdete bez přípravků z řady péče o nehty, jako je zvláčňující mast a výživný balzám, které zanechávají ruce hedvábně měkké. Mezi produkty najdete ty věnované konkrétně nehtům, ale i ty, věnované vaší kráse!

V letních měsících můžete naopak takové obavy zcela vypustit a dopřát si lak zkombinovaný s vaším outfitem a měnit jeho barvu pokaždé, kdy se vám zachce. Odlakovač MI-NY kromě jiného obsahuje totiž posilující a vyživující složky. Pro ženy stále v pohybu je v on-line nabídce vynikající produkt, a sice ochranný gel k posílení nehtů a odstranění kutikuly v praktickém kuličkovém peru, které můžete pohodlně nosit v kabelce a zavčas použít.
 

Obsah: 9ml

Výrobce: MI-NY

 

 

 

Italská značka, která nabízí produkty té nejvyšší kvality, netoxické, bez toluenu, formaldehydu, DBP a kafru. Netestují na zvířatech jakékoli výrobky a suroviny.