Neohodnoceno

Gel pro růst nehtu

Gel podporující růst nehtů.
Hydratační péče usnadňuje růst nehtů. S vitamínem A a E.

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro Vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a Vaše ruce jsou hodny obdivu.

Skladem
Kód: 256
Značka: MI-NY
146 Kč / ks
Kategorie: Nehty

Gel podporující růst. Hydratační péče usnadňuje růst nehtů. S vitamínem A a E.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na čistou pokožku nehtových lůžek i na samotné nehty a jemně vmasírujte.

Mít dokonalé ruce a nehty neznamená, mít pouze pěstěný lak. V první řadě je důležité myslet na zdraví nehtů. 

Během zimních měsíců, kdy na kůži útočí zima a vítr, se neobejdete bez přípravků z řady péče o nehty, jako je zvláčňující mast a výživný balzám, které zanechávají ruce hedvábně měkké. Mezi produkty najdete ty věnované konkrétně nehtům, ale i ty, věnované vaší kráse!

V letních měsících můžete naopak takové obavy zcela vypustit a dopřát si lak zkombinovaný s vaším outfitem a měnit jeho barvu pokaždé, kdy se vám zachce. Odlakovač MI-NY kromě jiného obsahuje totiž posilující a vyživující složky. Pro ženy stále v pohybu je v on-line nabídce vynikající produkt, a sice ochranný gel k posílení nehtů a odstranění kutikuly v praktickém kuličkovém peru, které můžete pohodlně nosit v kabelce a zavčas použít.
 

 

 

Italská značka, která nabízí produkty té nejvyšší kvality, netoxické, bez toluenu, formaldehydu, DBP a kafru. Netestují na zvířatech jakékoli výrobky a suroviny.