Vyživující olej Therapy Oil 1,5ml

  • Vyživující olej na kutikulu (nehtová kůžička) a nehty v praktickém kuličkovém peru.
    -S vitamínem E a F.
    -Hydratační a antioxidační.
    -Dodává nehtům jas a lesk.
    -Velmi praktický pro přenášení, můžete jej mít vždy u sebe!
  • Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a vaše ruce jsou hodny obdivu

Více informací

MI-NY
Nové

118 Kč

2 Položky
Pozor: poslední kusy skladem!

- +

 
Více informací

POPIS:

Vyživující olej na kutikulu (nehtová kůžička) a nehty v praktickém kuličkovém peru.
-S vitamínem E a F.
-Hydratační a antioxidační. 
-Dodává nehtům jas a lesk.
-Velmi praktický pro přenášení, můžete jej mít vždy u sebe!

ZPŮSOB POUŽITÍ: Olejíček aplikujte na kutikulu a čistou pokožku nehtových lůžek i na samotné nehty a lehce vetřete. Nechte vstřebat.


PĚSTÍCÍ PRODUKTY – PÉČE O NEHTY

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a vaše ruce jsou hodny obdivu.

Mít dokonalé ruce a nehty neznamená, mít pouze pěstěný lak. V první řadě je důležité myslet na zdraví nehtů. Žádný z výrobků prodávaných online proto neobsahuje dráždivé látky, jako je toluen, kafr, formaldehyd nebo DBP, které vedou k oslabení nehtů. Mezi produkty prodávanými on-line se naopak nachází řada pěstících a preventivních řešení.
Naše podkladové báze na nehty pomáhají v boji proti stárnutí, protože byly vyvinuty k vytváření ochranného filmu. Jsou k dispozici i ve verzi obohacené o vápník a další živiny nezbytné pro vaše nehty.

Během zimních měsíců, kdy na kůži útočí zima a vítr, se neobejdete bez přípravků z řady péče o nehty, jako je zvláčňující mast a výživný balzám, které zanechávají ruce hedvábně měkké. Mezi produkty najdete ty věnované konkrétně nehtům, ale i ty, věnované vaší kráse!

V letních měsících můžete naopak takové obavy zcela vypustit a dopřát si lak zkombinovaný s vaším outfitem a měnit jeho barvu pokaždé, kdy se vám zachce. Odlakovač MI-NY kromě jiného obsahuje totiž posilující a vyživující složky. Pro ženy stále v pohybu je v on-line nabídce vynikající produkt, a sice ochranný gel k posílení nehtů a odstranění kutikuly v praktickém kuličkovém peru, které můžete pohodlně nosit v kabelce a zavčas použít.
 

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: