Značky

Je zde 7 značek

 • ALKEMILLA ECO BIO COSMETICS

  ALKEMILLA Eco Bio Cosmetic je vyjádřením nejinovativnější kosmetické technologie v kombinaci se vzácnou moudrostí přírody. Naše kosmetika dnes představuje maximální záruku biokosmetiky, která disponuje certifikacemi jako QC CERTIFICAZIONI, AIAB, LAV, QUALITA' VEGANA. Navíc je testována na přítomnost niklu, chromu, kobaltu se zastoupením těžkých kovů měrou 0,0001%.

 • BIO SNAIL

  BIO SNAIL 

  Využití slizu v kosmetice sahá až do starověkého Řecka. Důkazem jsou Hippokratova lékařská pojednání, která jej doporučovala jako účinný protizánětlivý a léčivý prostředek.

  BIO SNAIL je čistě italská firma, která nabízí přírodní kosmetické výrobky se 100% certifikací ICEA, tedy jako „ekologickou bio kosmetiku“ a kosmetiku s podporou biologické diverzity na bázi hlemýždího filtrátu, aktivních složek hlemýždí vody (nový způsob filtrace, který dodává hlemýždímu slizu nižší molekulární hmotnost, čímž kůži hloubkově vyživuje) a surovin z ekologického zemědělství, jako je například arganový olej, jojobový olej, rýžový škrob, bambucké máslo, extrakt z měsíčku a nakonec olivový olej Parmského vévodství, produkt chráněného zeměpisného označení.

 • ILIANA

  ILIANA

  Kvalita a etika

  Pečlivě vybrané suroviny

  Všechny rostlinné extrakty pocházejí, pokud možno z ekologického zemědělství. Použité přísady jsou součástí látek povolených v rámci certifikace Bio Eco Cosmesi. Formule jsou v souladu s nejpřísnějšími normami biologické přírodní kosmetiky.

  Zvolili jsme organické a přírodní suroviny bez použití: silikonů, petrolátů, parabenů, agresivních tenzidů, PEG, texturizovaných polymerů, barviv a syntetických vůní.

 • MI-NY


  je firma charakteristická svým důrazem na ORIGINALITU a SVĚŽEST a inovativní přístup ke kráse. Lak se stává doplňkem pro všechny typy žen, které rády experimentují a hrají si s barvou. Řadu NATURE SOURCED mi-ny vytvořila zvláště pro ženy, které jsou příznivkyněmi bio kosmetiky Mangata Bio-makeup.

  Naší neustálou snahou je poskytnout trhu vysoce kvalitní produkty, kterou jsou netoxické, bez toluenu, formaldehydu, DBP a kafru, aniž by některý z našich hotových výrobků či některá z použitých surovin, byly testovány na zvířatech. Staráme se o bezpečnost a blaho našich zákazníků, nicméně respektujeme také životy našich zvířecích kamarádů.

  MADE IN ITALY.

 • NEVE COSMETICS

  Vítejte v našem světě!

  Neve Cosmetics je mladá, nezávislá a kreativní italská firma.
  Vyvíjí efektivní a nápadité kosmetické produkty, které zvyšují přirozenou krásu a jedinečnost každého člověka. Milují barvy a vytváří stále nové a speciální barevné odstíny. Používají vzácné ingredience a vyhýbají se silikonům, vazelíně, parabenům apod. Dávájí přednost vegetariánským a veganským surovinám a samozřejmě neprovádí testy na zvířatech. Rádi podporují charitativní organizace a dobré životní podmínky zvířat prostřednictvím svojí iniciativy Cuore di Neve.

  Made in Italy.

 • PITERAQ

  V SOULADU S PŘÍRODOU

  PITERAQ je příroda sama. Piteraq se snaží vyvinout složení s nejvyšším podílem přírodních surovin. Proto celý sortiment výrobků vykazuje více než 98% přírodních látek.

  Řekli jsme NE parabenům, glykoéterům, silikonům, PEG a nanočásticím. Říkáme ANO přírodním vůním, minerálům, esenciálním olejům a vitamínům. Příroda nepotřebuje žádné dodatky.

 • YUPET

  YUPET  SE ZRODIL Z VÁŠNĚ ZAKLADATELŮ PRO ZVÍŘATA A PŘÍRODU.

  YUPET je originální řada kosmetických přípravků určená pro psy a složená z přírodních ingrediencí s ekologickou certifikací pocházejících z vysoce kvalitního ekologického zemědělství, které se navzájem doplňují a jejichž cílem je zlepšení zdravotního stavu zvířecí kůže a srsti.

  Z důvodu etické a odpovědné volby nejsou její součástí formaldehydy, halogeny, parabeny, PEG, alergeny, ethanol, barviva, silikony, živočišné složky, parafiny, SLS, SLES, geneticky modifikované organismy a ionizující záření.