Neohodnoceno

Olej na nehty

PRECIOUS OIL je olej speciálně navržený pro rychlé a hloubkové vyživení, hydrataci a obnovu nehtů a kutikuly.
Obsahuje čistý olej ze sladkých mandlí. 
Delikátní esence z citronu zcela omámí vaše smysly.

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro Vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a Vaše ruce jsou hodny obdivu.

Skladem
Kód: 257
Značka: MI-NY
146 Kč / ks
Kategorie: Nehty
Olej na nehty
Tip

PRECIOUS OIL je olej speciálně navržený pro rychlé a hloubkové vyživení, hydrataci a obnovu nehtů a kutikuly. Obsahuje čistý olej ze sladkých mandlí. Tento vzácný přírodní olej okamžitě vyživuje nehty a suchou kůžičku. S vitamíny E a F, které umožňují obnovit a udržet přirozenou hydrataci nehtů.
Delikátní esence z citronu zcela omámí vaše smysly.

Použití: Naneste kapku na nenalakovaný nehet a na kutikulu. Vmasírujte pro snadnější vstřebání.

Před použitím laku důkladně nehty omyjte a vysušte.

 

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro Vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a Vaše ruce jsou hodny obdivu.

Mít dokonalé ruce a nehty neznamená, mít pouze pěstěný lak. V první řadě je důležité myslet na zdraví nehtů. 
Naše podkladové báze na nehty pomáhají v boji proti stárnutí, protože byly vyvinuty k vytváření ochranného filmu. Jsou k dispozici i ve verzi obohacené o vápník a další živiny nezbytné pro vaše nehty.

Během zimních měsíců, kdy na kůži útočí zima a vítr, se neobejdete bez přípravků z řady péče o nehty, jako je zvláčňující mast a výživný balzám, které zanechávají ruce hedvábně měkké. Mezi produkty najdete ty věnované konkrétně nehtům, ale i ty, věnované vaší kráse!

V letních měsících můžete naopak takové obavy zcela vypustit a dopřát si lak zkombinovaný s vaším outfitem a měnit jeho barvu pokaždé, kdy se vám zachce. Odlakovač MI-NY kromě jiného obsahuje totiž posilující a vyživující složky. Pro ženy stále v pohybu je v on-line nabídce vynikající produkt, a sice ochranný gel k posílení nehtů a odstranění kutikuly v praktickém kuličkovém peru, které můžete pohodlně nosit v kabelce a zavčas použít.
 

Obsah: 11ml

Výrobce: MI-NY

Italská značka, která nabízí produkty té nejvyšší kvality, netoxické, bez toluenu, formaldehydu, DBP a kafru. Netestují na zvířatech jakékoli výrobky a suroviny.