Neohodnoceno

Ošetřující lak

Postupem času nehty ztrácejí vitalitu a lesk, YOUNG NAILS je řešení, jak zastavit známky času postihující vaše nehty!
Jeho speciální složení zahrnuje molekulu, která působí proti oxidačnímu procesu, zodpovědnému za stárnutí buněk.
Bojuje proti všem známkám stárnutí, které mají vliv na nehty: suchost, skvrny, zažloutnutí a neprůhlednost.

Skladem
Kód: 259
Značka: MI-NY
146 Kč / ks
Kategorie: Nehty

YOUNG NAILS je ošetřující lak, jehož složení pomáhá bojovat proti všem známkám stárnutí, které mají vliv na nehty: suchost, skvrny, zažloutnutí a neprůhlednost.
Jeho speciální složení zahrnuje molekulu, která působí proti oxidačnímu procesu, zodpovědnému za stárnutí buněk.
Kromě vitaminu C a E obsahuje olej ze semene sacha inchi, který doplňuje esenciální mastné kyseliny, jako je omega 3 a 6.
Přítomnost výtažku z citronu umožňuje vybělení a působí proti žloutnutí nehtů.

Použití: naneste dvě vrstvy YOUNG NAILS na nenalakované nehty dvakrát týdně.

 

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a vaše ruce jsou hodny obdivu.

Mít dokonalé ruce a nehty neznamená, mít pouze pěstěný lak. V první řadě je důležité myslet na zdraví nehtů. 
Naše podkladové báze na nehty pomáhají v boji proti stárnutí, protože byly vyvinuty k vytváření ochranného filmu. Jsou k dispozici i ve verzi obohacené o vápník a další živiny nezbytné pro vaše nehty.

Během zimních měsíců, kdy na kůži útočí zima a vítr, se neobejdete bez přípravků z řady péče o nehty, jako je zvláčňující mast a výživný balzám, které zanechávají ruce hedvábně měkké. Mezi produkty najdete ty věnované konkrétně nehtům, ale i ty, věnované vaší kráse!

V letních měsících můžete naopak takové obavy zcela vypustit a dopřát si lak zkombinovaný s vaším outfitem a měnit jeho barvu pokaždé, kdy se vám zachce. Odlakovač MI-NY kromě jiného obsahuje totiž posilující a vyživující složky. Pro ženy stále v pohybu je v on-line nabídce vynikající produkt, a sice ochranný gel k posílení nehtů a odstranění kutikuly v praktickém kuličkovém peru, které můžete pohodlně nosit v kabelce a zavčas použít.

Obsah: 11ml

Výrobce: MI-NY

Italská značka, která nabízí produkty té nejvyšší kvality, netoxické, bez toluenu, formaldehydu, DBP a kafru. Netestují na zvířatech jakékoli výrobky a suroviny.