Neohodnoceno

Podklad pod lak

Líbí se vám třpytky na nehty, ale někdy máte potíže s jejich odstraněním?
Vyzkoušejte podklad PEEL-OFF BASE by Mi-NY, který nanesete ještě před lakem a který vytvoří film a usnadní tak jeho odstranění bez použití rozpouštědel.
Chrání nehty před zažloutnutím a umožňuje odstranění třpytek během krátké doby!

Skladem
Kód: 252
Značka: MI-NY
146 Kč / ks
Kategorie: Nehty
Podklad pod lak
Tip

Líbí se vám třpytky na nehty, ale někdy máte potíže s jejich odstraněním? Vyzkoušejte podklad PEEL-OFF BASE by Mi-NY, který nanesete ještě před lakem a který vytvoří film a usnadní tak jeho odstranění bez použití rozpouštědel. Chrání nehty před zažloutnutím a umožňuje odstranění třpytek během krátké doby!

Použití:

1. Před aplikací očistěte kartáček malým čtverečkem z kosmetické role, aby byl aplikátor měkčí.

2. Naneste vrstvu PEEL-OFF BASE na nenalakované nehty.

3. Nechte zaschnout po dobu asi 10 minut, dokud je film průhledný.

4. Naneste váš oblíbený třpytivý lak.

Nebudete potřebovat odlakovač s rozpouštědlem, stačí nadzvednout film za pomocí dřívek!

 

Obsah: 11ml

Výrobce: MI-NY

 PĚSTÍCÍ PRODUKTY – PÉČE O NEHTY

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a vaše ruce jsou hodny obdivu.

Mít dokonalé ruce a nehty neznamená, mít pouze pěstěný lak. V první řadě je důležité myslet na zdraví nehtů. Žádný z výrobků prodávaných online proto neobsahuje dráždivé látky, jako je toluen, kafr, formaldehyd nebo DBP, které vedou k oslabení nehtů. Mezi produkty prodávanými on-line se naopak nachází řada pěstících a preventivních řešení.
Naše podkladové báze na nehty pomáhají v boji proti stárnutí, protože byly vyvinuty k vytváření ochranného filmu. Jsou k dispozici i ve verzi obohacené o vápník a další živiny nezbytné pro vaše nehty.

Během zimních měsíců, kdy na kůži útočí zima a vítr, se neobejdete bez přípravků z řady péče o nehty, jako je zvláčňující mast a výživný balzám, které zanechávají ruce hedvábně měkké. Mezi produkty najdete ty věnované konkrétně nehtům, ale i ty, věnované vaší kráse!

V letních měsících můžete naopak takové obavy zcela vypustit a dopřát si lak zkombinovaný s vaším outfitem a měnit jeho barvu pokaždé, kdy se vám zachce. Odlakovač MI-NY kromě jiného obsahuje totiž posilující a vyživující složky. Pro ženy stále v pohybu je v on-line nabídce vynikající produkt, a sice ochranný gel k posílení nehtů a odstranění kutikuly v praktickém kuličkovém peru, které můžete pohodlně nosit v kabelce a zavčas použít.

 

Italská značka, která nabízí produkty té nejvyšší kvality, netoxické, bez toluenu, formaldehydu, DBP a kafru. Netestují na zvířatech jakékoli výrobky a suroviny.