Neohodnoceno

Podkladová báze medium

Podkladová báze se 100% minerálním práškem, formulace High Coverage s vysokou kryvostí.
Středně světlý odstín s neutrálním podtónem.
Pro střední barvu pleti, ani světlou ani tmavou.
Ideální pro brunetky, které se opalují bez jakékoli námahy, ale nemají příliš mediteránní pleť.

Skladem
Kód: 162
Značka: NEVE COSMETICS
430 Kč / ks

Podkladová báze se 100% minerálním práškem, formulace High Coverage s vysokou kryvostí. Středně světlý odstín s neutrálním podtónem. Pro střední barvu pleti, ani světlou ani tmavou. Ideální pro brunetky, které se opalují bez jakékoli námahy, ale nemají příliš mediteránní pleť. Pokud je barva vaší kůže „normální“ (ani bledá, ani opálená, ani růžová, ani olivová) vaše barva je Medium Neutral.

  • Použití: obličej, oči a rty.
  • Matný výsledný efekt: matnější více než kdy jindy.
  • Bezpečné rty.
  • Wet & dry: použití nasucho či mokro.
  • Velké balení s 8 g produktu v nádobě s rotačním dávkovačem.
  • Vegetarian & Vegan: žádné živočišné složky ani složky živočišného původu.
  • Bez silikonů, vazelíny a parabenů.
  • Cruelty-free: rozhodně není testováno na zvířatech.
  • Made in Italy.

 

Použití:

Existuje několik metod aplikace minerální báze. Zvolte si tu, které dáváte přednost, podle efektu, kterého chcete dosáhnout.

Klasická metoda
Odsypte malé množství minerálního prášku do víka obalu. Otáčejte štětečkem (kabuki nebo flatbuki) v produktu, dokud štětiny neabsorbují všechen prášek. Krouživými pohyby naneste přípravek na obličej a soustřeďte se na oblasti, které potřebují větší krytí.

Tekutý způsob
Postupujte klasickým způsobem a rozprašujte fixační mlhu nebo vodu na kartáček chvíli před použitím výrobku na obličej. Tímto způsobem dosáhnete výsledného efektu podobného tomu, který zajistí tradiční tekutá podkladová báze.

Krémová metoda
Vetřete do dlaně ruky obvyklé množství vašeho oblíbeného hydratačního krému a malé množství minerálního podkladu, dobře promíchejte a naneste na obličej a jemně vmasírujte.

Korektor
Naneste minerální bázi přímo na nedostatky, které chcete opravit (skvrnky, pupínky, zarudnutí) za pomoci malého štětečku a rozetřete produkt směrem ven.

Podkladový pudr
Velkolepého finiše a výborného stínování lze dosáhnout vaším oblíbeným minerálním pudrem. Pomocí štetečku kabuki a malého množství minerální báze se oba pudry smísí ve štětinkách stejného štětce. Poté naneste jako obvykle na obličej.

 

Složení:

Titanium Dioxide (C.I. 77891), Mica (C.I. 77019), Zinc Oxide (C.I. 77947), Iron Oxides (C.I. 77492 - C.I. 77491 - C.I. 77499).

 

Neve Cosmetics je mladá, nezávislá a kreativní italská společnost.
Používá vzácné přísady, vyhýbá se silikonům, vazelíně, parabenům a podobně. Preferuje vegetariánské a veganské suroviny a samozřejmě netestuje na zvířatech.