Neohodnoceno

Posilující olej 1,5ml

Posilující olej na nehty, ideální pro slabé nehty a k jejich regeneraci v praktickém kuličkovém peru.
S vitaminem E, jojobovým olejem a sladkými mandlemi.
Posiluje hydrolipidový film.
Zlepšuje stav nehtů.

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro Vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a Vaše ruce jsou hodny obdivu.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 277
Značka: MI-NY
119 Kč / ks
Kategorie: Péče o nehty
Položka byla vyprodána…

Posilující olej na nehty v praktickém kuličkovém peru. Praktický pomocník, který je stále při Vás!
S vitaminem E, jojobovým olejem a sladkými mandlemi.
Posiluje hydrolipidový film.
Zlepšuje stav nehtů.
Ideální pro slabé nehty a k jejich regeneraci.

Použití: Olejíček aplikujte na čistou pokožku nehtových lůžek i na samotné nehty a lehce vetřete. Nechte vstřebat.

Výrobky MI-NY určené k péči o nehty byly vyvinuty právě pro vaše nehty. Díky nim se péče o nehty stává příjemnou každodenní činností a vaše ruce jsou hodny obdivu.

Mít dokonalé ruce a nehty neznamená, mít pouze pěstěný lak. V první řadě je důležité myslet na zdraví nehtů. 
Naše podkladové báze na nehty pomáhají v boji proti stárnutí, protože byly vyvinuty k vytváření ochranného filmu. Jsou k dispozici i ve verzi obohacené o vápník a další živiny nezbytné pro vaše nehty.

Během zimních měsíců, kdy na kůži útočí zima a vítr, se neobejdete bez přípravků z řady péče o nehty, jako je zvláčňující mast a výživný balzám, které zanechávají ruce hedvábně měkké. Mezi produkty najdete ty věnované konkrétně nehtům, ale i ty, věnované vaší kráse!

V letních měsících můžete naopak takové obavy zcela vypustit a dopřát si lak zkombinovaný s vaším outfitem a měnit jeho barvu pokaždé, kdy se vám zachce. Odlakovač MI-NY kromě jiného obsahuje totiž posilující a vyživující složky. Pro ženy stále v pohybu je v on-line nabídce vynikající produkt, a sice ochranný gel k posílení nehtů a odstranění kutikuly v praktickém kuličkovém peru, které můžete pohodlně nosit v kabelce a zavčas použít.

 

Obsah: 1,5ml

Výrobce: MI-NY

 

 

Italská značka, která nabízí produkty té nejvyšší kvality, netoxické, bez toluenu, formaldehydu, DBP a kafru. Netestují na zvířatech jakékoli výrobky a suroviny.