Neohodnoceno

Raw arganový olej

Vyživující a pěstící olej pro všechny typy pleti, vhodný i na vlasy, na nehty, do domácích mastí a krémů. Výborně regeneruje, má protizánětlivé účinky a pomáhá hojit rány a popáleniny.

Obsah: 30 ml

Skladem
Kód: 971
Značka: PURITY VISION
249 Kč / ks
Kategorie: Kosmetika
raw arganovy olej 30ml
Tip

100% Raw Bio Arganový olej je vyrobený šetrným lisováním za studena. Díky tomu si uchovává vysoký podíl látek prospěšných pro naši pokožku. Arganový olej se hodí k denní i noční pleťové péči, na ošetření jemné pokožky kolem očí a výborný je i jako vlasové sérum.

Arganový olej je marocký elixír mládí a krásy, který se hodí pro všechny typy pleti. Někdy se mu také přezdívá „marocké zlato“, protože je jedním z nejdražších a nejvzácnějších olejů na světě.

100% Raw Bio Arganový olej účinky:

• silný antioxidační a protistárnoucí efekt, navíc vyhlazuje drobné vrásky.
• skvělé regenerační a hydratační účinky, vitalizuje suchou, citlivou, poškozenou, zralou a ke tvorbě vrásek náchylnou pleť.


PÉČE O PLEŤ: Bio Arganový olej aplikujte na vlhkou pleť, tak zůstane pokožka dlouhodobě hydratovaná. Pár kapek oleje jemně vmasírujte do pokožky celého obličeje. Začněte v oblasti dekoltu a pokračujte ke krku a lícním kostem a nahoru ke spánkům. Bříšky prstů jemně vklepejte do pokožky okolí očí a nakonec od středu čela do stran.

KRÁSNÉ A SILNÉ VLASY: Bio Arganový olej vmasírujte do vlhkých vlasů a vlasové pokožky. Nechte působit několik minut a následně smyjte. Arganový olej dodá vlasům vitalitu, hebkost, lesk a pevnost od kořínků až po konečky. Navíc vydatně vyživuje pokožku hlavy.
TIP: Arganový olej skoncuje s polámanými vlasy a roztřepenými konečky. Stačí po umytí vlasů vmasírovat pár kapek do ještě mokrých konečků.

POLÁMANÉ NEHTY: Pravidelně prováděná masáž Bio Arganovým olejem poskytuje nehtům a jejich okolí výživu a zabraňuje tak jejich třepení.CERTIFIKACE: 

Fair for Life
Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světe, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti.
PURITY VISION® je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.

CPK bio
CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. “BIO” znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru.
V PURITY VISION® chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN
Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.).
V PURITY VISION® si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Značka Purity Vision spojuje nejnovější vědecké poznatky spolu s tradičními a časem prověřenými postupy. Jejím cílem je dosáhnout nejvyšší možné kvality kosmetických produktů a zároveň přijatelných cen. Výrobky jsou certifikovány v BIO kvalitě a respektují ekologické hledisko jak při výrobě, tak při přepravě a prodeji.