Neohodnoceno

Tužka na obočí

Ash Blonde & Cold Brown, pro popelavé blondýnky a brunetky se studeným podtónem.
Dvě speciální tužky, které se použijí společně, zajistí definované, ale přirozené obočí.

 

Skladem
Kód: 189
Značka: NEVE COSMETICS
279 Kč / ks

Definovat obočí nikdy nebylo tak snadné a zábavné. Dvě speciální tužky, které se použijí společně, zajistí definované, ale přirozené obočí. Profesionální kartáček jeho tvar umělecky vytvaruje.

  • Použití: obočí
  • Formát: dřevěná tužka o průměru 7,5 mm s dvojitou špičkou, délka 120 mm.
  • Vegetarian & Vegan: žádné živočišné složky ani složky živočišného původu.
  • Bez silikonů, vazelíny a parabenů
  • Cruelty-free: rozhodně není testováno na zvířatech.
  • Made in Italy.

 

Použití:

Použijte světlou barvu a nakreslete tvar obočí. Mírnými tahy přidejte definici tmavší barvou a soustřeďte se na prázdná místa. Poté vyčešte obočí kartáčkem směrem ven. Držte tužku dále od tuhy a proveďte přesné, ale extrémně lehké a modulované tahy. Držte tuhu paralelně s kůží namísto kolmo a získejte větší kontrolu nad návrhem obočí a zároveň si udržte déle špičku. I malá změna tloušťky nebo zakřivení nadočnicového oblouku může zcela změnit váš vzhled. Experimentujte s tvarem obočí a přizpůsobte je vašemu vzhledu.

 

Složení:

Mica, Hydrogenated Vegetable Oil, C10-18 Triglycerides, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Olus Oil, Copernicia Cerifera Cera, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Candelilla Cera, Sesamum Indicum Oil, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glyceryl Caprylate, Tocopherol.
May contain (+/-): C.I. 77891, C.I. 77491, C.I. 77492, C.I. 77499.

 

Neve Cosmetics je mladá, nezávislá a kreativní italská společnost.
Používá vzácné přísady, vyhýbá se silikonům, vazelíně, parabenům a podobně. Preferuje vegetariánské a veganské suroviny a samozřejmě netestuje na zvířatech.